Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Skupina ORLEN Asfalt na Asfaltových vozovkách 2019

12-12-2019  

IMG2231.JPGStejně jako v minulých letech, tak i letos v listopadu se představitelé společnosti Kapitálové skupiny ORLEN Asfalt zúčastnili dalšího ročníku konference Asfaltové vozovky.

Asfaltové vozovky je největší akce tohoto odvětví v České republice a koná se každé dva roky. Letošního ročníku se zúčastnil rekordní počet návštěvníků – přes 600 lidí. Na konferenci vystoupili také zástupci největších českých firem, které se specializují na výstavbu komunikací. Příspěvky pozvaných přednášejících se zabývaly nejpalčivějšími problémy silniční infrastruktury v Česku, proto byla přítomnost představitelů Skupiny ORLEN Asfalt důležitá. Účastníci konference diskutovali mj. o moderních površích na vozovky, o výzkumu a odolnosti materiálů na výstavbu silnic nebo o stále oblíbenějším recyklování asfaltu ze zničených vozovek. 

Kromě odborné části byl také prostor pro navazování obchodních vztahů. V doprovodné části společnost ORLEN Asfalt Česká republika připravila stánek, kde se její představitelé mohli setkávat se svými partnery a spolupracovníky. 

Srdečně děkujeme všem, kteří se tam s námi sešli, a těšíme se na viděnou na dalších ročnících konference.

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny ORLEN