Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt Česká republika na E&E Event

25-06-2018  

„Preparing the asphalt industry for the future” – pod tímto heslem proběhla konference, kterou pořádala EAPA a Eurobitume a jejímž sponzorem byla společnost ORLEN Asfalt Česká republika.

 
„E&E Event - Preparing the asphalt industry for the future” je nová akce iniciovaná European Asphalt Pavement Association & Eurobitume. Účelem setkání byla diskuse o směrech rozvoje odvětví výstavby silnic, konkrétně o šesti tématech:  
- Zítřejší svět, zítřejší silnice, zítřejší asfalt!
- Financování výstavby silnic
- Udržitelný rozvoj – snížení emisí CO2
- Zdraví a bezpečnost – nejlepší praxe a budoucí požadavky na naše odvětví
- Nové technologie
- Komunikace a vzdělávání
 
Konference shromáždila na jednom místě představitele odvětví výstavby silnic z celého světa, kteří reprezentují zájmy všech úrovní rozhodování. Přijela i řada známých osobností z odvětví výroby asfaltu. Ve výstavní části měli své stánky největší dodavatelé asfaltových povrchů z této části Evropy. Nechyběla tam ani společnost ORLEN Asfalt Česká republika z Kapitálové skupiny ORLEN Asfalt.
 
Akce se těšila velkému zájmu a rychle získala status „Událost roku v odvětví asfaltu“. Možností akce využila také společnost ORLEN Asfalt, jejíž zástupci absolvovali řadu obchodních jednání, které určitě přinesou zisky v budoucnu.

 

IMG_0838.jpgIMG_0855.jpg 
 
 
 

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny ORLEN