Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt aktivní na veletrzích

10-06-2016  

Druhé čtvrtletí tohoto roku je pro společnost z kapitálové skupiny ORLEN aktivní dobou propagaci firmy během veletrhů.

Na průlomu května a června se Společnost zúčastnila dvou mezinárodních konferenčně-výstavních akcí, které proběhly na průlomu května a června v Kielcach a v Praze.

První, Mezinárodní trhy Autostrada - Polska jsou jednou z největších událostí silničních odvětví ve středo-východní Evropě. Na nejdůležitějším setkání odborníků stavebního oboru byly prezentovány produkty více než 400 firem, z více než 20 zemí, shromážděných na celkovém povrchu skoro 30 000 metrů čtverečních.

Trhy Autostrada - Polska jsou rovněž moderním prostorem veletrhů a kongresů, který nabízí vystavovatelům skvěle připravenou infrastrukturu pro prezentování produktů, jako i zároveň dokonalé podmínky pro schůzky z obchodními partnery.  Navíc kielecké trhy doprovází velmi vysoká odborná úroveň. Každým rokem probíhají četné semináře, školení pro účastníky a schůzky vedené nejlepšími odborníky z oboru. Kielecké stavební trhy jako obvykle přitáhly davy návštěvníků, investorů a osob spojených se stavebnictvím. Mezi vystavovateli nechyběli zástupci největších firem z oboru stavebnictví, samozřejmě včetně firmy ORLEN Asfalt, která prezentovala standardní, klientům dobře známe produkty, jako rovněž produkt premium, kterým jsou inovativní vysoce modifikované asfalty ORBITON HiMA. Aktuální nabídku firmy stanoví asfalty, které pocházejí z pěti výrobních center: v Plocku a Třebini (Polsko), Pardubicích a Litvínově a Možejkách (Litva). Letošní edici je možno považovat za výjimečnou, protože poprvé společně s asfaltovou společností prezentovala své produkty firma ORLEN OIL, která se rozhodla pro propagaci motorových olejů Platinum ULTOR. Společný stánek byl dokonalou příležitostí pro prezentaci potenciálu výrobní nabídky, kterou nabízejí společnosti z KS ORLEN.

IMG_8114.JPG

DSC00546.JPG


Navíc, jiní zástupci firmy ORLEN Asfalt (včetně rumunského oddělení a české společnosti ORLEN Asfalt Česká republika) se aktivně účastnili kongresu Eurasphalt and Eurobitume (E&E),  největšího setkání zástupců z bituminózní a asfaltové oblast v Evropě , která probíhá pravidelně co čtyři roky. Organizátorem kongresu je European Asphalt Pavements Association (EAPA) a Eurobitume.

Předchozí edice proběhla v Istanbulu a zúčastnilo se jí více než 1000 osob z celého světa z asfaltové oblasti. V letošním roce, šestá edice E&E proběhla v Kongresovém centru Praha, které je jedním z největších a nejlépe vybavených objektů tohoto typu v Evropě.
Stříbrným partnerem události byla společnost ORLEN Asfalt, která od několika let pravidelně posiluje svoji pozici na trhu střední a východní Evropy, a stává se předním dodavatelem asfaltů na tomto území. Celkově prezentovalo na kongresu své stánky 56 firem z celého světa. Centrálním bodem události byly přednášky, které probíhaly ve dvou sálech, a kterých se zúčastnilo skoro 1000 hostů. Jejich tématika se týkala v převažující většině rozvoje technologie stavby asfaltových vozovek a makro i mikro ekonomických podmínění. Kromě odborné hodnoty, byl kongres v Praze rovněž příležitostí k setkáním se stávajícími a potenciálními zahraničními klienty společnosti a integrace zástupců asfaltového oboru v Evropě. 

P1070402.jpg 
 
 

V projektu trhových stánků, zároveň v Kielcach jak i v Praze, kladl ORLEN Asfalt důraz na komunikační vlastnosti nového produktu, kterým jsou právě vysoce modifikované asfalty ORBITON HiMA. Tento druh asfaltů byl prezentovaný jako moderní produkt, pro použití na vozovkách zatížených výjimečně těžkým provozem. 

Individuálního a moderního charakteru stánku ORLEN Asfalt si všimli nejen návštěvníci, ale rovněž organizátoři trhů, kteří udělili společnosti Zlatou medaili trhů za originální a inovativní způsob aranžmá výstavy. Udělenou cenu osobně převzal během slavnostního předávání cen a ocenění vystavovatelům Krzysztof Suszek, předseda představenstva ORLEN Asfalt.

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny ORLEN