Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORBITON HiMA na letišti Václava Havla v Praze

23-07-2018  

Více než tři sta tun vysoce modifikovaného asfaltu ORBITON HiMA dodal ORLEN Asfalt Česká republika firmě Skanska a. s. Asfalt byl určen k modernizaci povrchu dráhy v ploše 26 000 m2.na letišti Václava Havla, která proběhla v polovině června. Tento projekt představoval výzvu nejen s ohledem na vysoké požadavky na kvalitu asfaltu, ale rovněž na místo investice – mezinárodní letiště v hlavním městě České republiky.

Ke splnění tohoto úkolu byly vybrány vysoce modifikované asfalty ORBITON HiMA vyrobené v Polsku, které mají nadstandardní funkční vlastnosti. Díky použití pečlivě vybraných příměsí do pojiva, včetně speciálních polymerů, došlo k vytvoření úplně nového produktu se zdokonalenými vlastnostmi.

Asfalt ORBITON HiMA dodává povrchu zvýšenou odolnost proti vyjetí kolejí, praskání, působení vody a mrazu a únavě materiálu. Tyto vlastnosti pomáhají asfaltovým povrchům odolávat extrémním vlivům počasí a silnému zatížení provozem, který je obvyklý na povrchu letištních ploch. 
Za zdůraznění stojí, že použití vysoce modifikovaných asfaltů výrazně prodlužuje durabilní vlastnosti silnice, na kterých není třeba provádět strukturální opravy.
image7.jpg
 
 

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny ORLEN