Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt Česká republika na konferenci Asfaltové Vozovky

04-12-2015  

IMG_6857.jpg
Téměř  500 hostů se sešlo na letošní největší události v oboru silniční dopravy v Čechách, silniční konferenci Asfaltové Vozovky. Mezi jinými se akce zúčastnila také společnost ORLEN Asfalt Česká republika.

Konference proběhla ve dnech 24. - 25. listopadu v Českých Budějovicích a zúčastnili se ji zástupci největších firem působících v odvětví dopravy v Čechách. Základní část byla rozdělena do čtyř tématických bloků:
- Nové technologické trendy u asfaltových povrchů
- Zkoušení vozovek a materiálů
- Druhá generace evropských norem
- Řešení a opatření pro trvanlivé a efektivní asfaltové vozovky (3E: ekonomicky, energeticky, environmentálně)

IMG_6907.jpgV první části prezentovali svoji přednášku zástupci Oddělení technologie a rozvoje ORLEN Asfalt S.A.  – Krzysztof Błażejowski a Marta Wójcik-Wiśniewska. Prezentace byla věnovaná koncepci dlouhodobých povrchů a vysoce modifikovaným asfaltům ORBITON HiMA, jejichž použití umožňuje stavbu cest s dosud nevídanou pevností. Několikaleté výzkumné práce nad vytvořením a zavedením do výroby nové skupiny vysoce modifikovaných SBS pojiv s názvem ORBITON HiMA byly ukončeny v roce 2013 provedením prvních pokusných úseků v Polsku. Současně jsou tyto asfalty nejmodernějším výrobkem v portfóliu, které nabízí KS ORLEN Asfalt.

Se zástupci KS ORLEN Asfalt se mohli hosté setkat ve výstavním stánku, který zároveň nabídl prostor pro výměnu zkušeností a pro obchodní jednání. 

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny ORLEN